Fotograf 6.6.2020 Košice

Hĺadam fotografa na svadobné fotenie a fotenie celej svadby od obradu až po redový do 600 €. Vie mi niekto poradiť? Ďakujwm.
Odpovedať
@janka176 skuste si pozriet tvorbu Petra Dirgu - je zo Spisskej Novej Vsi, my sme ho mali a boli sme spokojni :) Najdete napr. na FB..neviem ake bude mat ceny tento rok, vseobecne sa mi zda, ze vsetci kazdym rokom zdrazuju (hlavne kapely), ked citam aj diskusie z minulych rokov, ale mozno budete mat stastie a vojdete sa do rozpoctu a bude mat volny termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka126 písala som vám správu💛
Odpovedať
Profilova fotka
@janka176 Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zaslali sme Vám správu.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny deň Jani, Váš termín mám ešte voľný a cena by bola 600 Eur za svadobné fotenie od rána do polnoci vrátane portrétov nevesta + ženích. Viac info k cene a svadobné príbehy nájdete na mojom webe. Prípadne viac mojej tvorby na FB a Insta :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Ukážky nájdete v mojom profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?