Fotograf, 6.7.2019, Sabinov a okolie

Hľadám fotografa na 6.7.2019, svadba bude v Sabinove (PO kraj). Svadobné fotenie by sme chceli mať v iný deň, prípadne ak mi viete poradiť nejakého spoľahlivého budem rada. Prípadne poprosím portfólio a ceny do správy. :) Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
@mymusska Pekný večer, posielam Vám správu :-) Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@mymusska Dobrý deň, veľmi rád budem Vašim fotografom a vytvorím pre Vás fotografie. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na mojej stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@mymusska Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mam voľný :) Be happy ;) 0905469973
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám voľný. Bližšie informácie Vám píšem do IP. :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@mymusska poslal som Vám IP:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. My prevádzkujeme fotobúdky a radi by sme zfotobúdkovali aj Vašu svadbu. Máme pekné rekvizity, pozadia a pripravíme vám aj grafické spracovanie na mieru s Vašimi menami, dátumom svadby a podobne. Ostane Vám na pamiatku pekná kniha hostí a svadobčania si odnesú domov veselé fotky. Viac na labudka.sk a telefonicky. Do fotobudkovania.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, toto je moja malá ukážka mojej tvorby ak budete mať záujem, termín mám voľný v prípade záujmu ma kontaktuje, rád Vám odpoviem na Vaše otázky. S pozdravom Tomáš Zelinka
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
My sme mali petru smidovu. Úžasná fotografka
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?