Fotograf 7.10.2017 Malacky

Dobrý deň, Vedeli by ste mi odporučiť fotografa na svadbu - dátum 7.10.2017, svadba sa bude konať v Malackách. Nemali by sme problém aj s iným ako klasickým fotením. Išlo by o fotenie celej svadby tak cca do 1:00 v noci určite. Ďakujem Veronika
Odpovedať
Profilova fotka
Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
Som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikka19 dobrý večer Vás termín mame tiež voľný. Bližšie info som Vám poslala rovno do správy. Ak by vás naša ponuka zaujala kľudne nás kontaktujte S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikka19 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Termín mám volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci, termin mam volny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?