Fotograf 7.5.2016 presov

1. feb 201612

Surne hladame fotografa na uvedeny termin (uvedomujem si, ze je to dost neskoro, ale bohuzial, taka je situacia ☺)...dakujem!

• @bambusik77  Dobrý deň, tento termín mám voľný.

• Sme tu pre Vás! 😉

• Ponúkam svoje služby 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj @bambusik77 , rada prídem nafotiť vašu svadbu. Pozri si prosím moje portfólio, a pre viac info píš. Som z Košíc. 🙂

• @bambusik77  ahoj , pozrite si moje fotky na webe, ak sa vam budu pačiť, budem rad ak sa ozvete.

• @bambusik77  Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ponuku mojich služieb aj kompletný cenník nájdete na mojej web-stránke. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• Pekny den zelam, fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂 moj profil Vam je k dispozicii 🙂

• Velmi pekne dakujem za vsetky reakcie :}

• ozvite sa, termin mam vplny 🙂

• Dobrý večer,
    Váš termín máme v prípade záujmu voľný. Viac fotiek a info nájdete v mojom profile.

• @bambusik77  Dobry den, na tento termin mame dostupnych fotografof aj kameramanov, verim,ze na nasom webe najdete presne to co by ste si priali prave k Vasej svadbe. Tesime sa na Vas 😉

• Vsetkym dakujem za ponuky a reakcie, uz sme si vybrali 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov