Fotograf, 9.5.2020, Trenčín a okolie

Ahojte :-) Viete mi poradiť dobrého fotografa za prijateľnú cenu - Trenčín a okolie? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka Dobry den! Prosim definujte nam pojem prijatelna cena. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, budem rad ak si pozriete nasu tvorbu, termin je zatial volny. Odporucam si precitat aj clanok v mojom blogu :-) Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, v TN a okolí fotíme často 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Foto služby, viac info i na mojej web stránke . Viaceré výhodné balíčky a Žilina je blízko i za operatívu ... Fotoklip samozrejmosť , V prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka Nech sa páči, nahliadnite na môj web :) Želám všetko dobré & be happy :) Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka pozrite si aj moje svadobne fotografie. som fotograf z Bánoviec, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka Hezký den, Lucko, rád se stanu vaším fotografem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?