Fotograf a kameraman, 1.6.2019, Trenčín a okolie

Ahojte, viete mi odporučiť zo skúseností dobrého fotografa aj kameramana ? Dobré by bolo ak by boli ako jedna spoločnosť, čo ponúka aj fotografovanie aj kamerovanie :) Sme z Topoľčian, ale svadbu máme v Trenčíne čiže niekoho z týchto miest a okolia. V prípade, ak sa tu nájdu tak kľudne aj ponuky môžte poslať do správy. FOTO: od cca obeda, mám záujem o portrétové fotky pred obradom, obrad, gratulácie, hostina cca do 1,00hod. ( prípravy nie ) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku :-) Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, skúste pozrieť moju tvorbu u mňa na webe, tu na profile, alebo krátky svadobný zostrih z poslednej svadby tu: https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... Do správy posielam ponuku. Prajem pekný večer :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň posielam ponuku do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, poslal som Vám správu
Odpovedať
Profilova fotka
@katkap93 Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Posielam Vám správu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@katkap93 pozrite si aj moje svadobné fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Ďakujem za ponuky, už sme si vybrali :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkap93 Pekné od Vás, že ste to oznámili ,nebýva to tu zvykom ... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. emoticon Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som fotograf z Okresu Prievidza a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Termín mám voľný 📸 cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň silno slnečno jesenný prajem , inak 3.10.18 nevesta píše, ,, Ďakujem za ponuky, už sme si vybrali,, :-( :-( :-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?