Fotograf a kameraman 10.4.2014 Žilina

10. jún 201420

ahojte, hladam sikovneho fotografa a kameramana na 10.4.2014 , Zilina. Dakujem za ponuky a babeny pls odporucania, dakujeeeem 🙂

• 2014? 🙂

• @slavula81  Ponúkam Vám moje služby fotografa.

• 4.10.2014 🙂 pardooon

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol svoje služby. Fotím na celom území SR. Bližšie informácie, portfólio a cenník nájdete na mojej stránke.Ak by ste mala akékoľvek otázky, rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @nedeliak  dakujem vam za ponuku, v pripade zaujmu vas budeme kontaktovat.

• @rolandfuri 🙂 4.10.2014 🙂 a dakujeme za ponuku, v pripade zaujmu vas budeme kontaktovat

• vrelo doporučujem http://videopk.sk/, nie je drahý a robí krásne kvalitné video aj v blue ray a HD kvalite...kukni naš svadobný zostrih ( prvý na jeho stránke). Pekný dník...sorry, nevšimla som si dátum..že je to už pass...ale niekedy do buducna.. 🙂

• Dobrý deň,
    poslala som Vám IP 🙂

• @slavula81  Pekný deň prajem. Termín mám ešte voľný 🙂 Pozrite si aj moje fotografie.

• @majka.capicik - dakujem za tip, mrknem na to 🙂 vdaka a datumik si si dobre vsimla, to som sa ja pomylila... prehodila som den s mesiacom 🙂

• @daludapefotoavideostudio - dakujem za ponuku 🙂, ak sa pre vas rozhodneme, budeme vas kontaktovat

• @slavula81 Ďakujeme a v prípade záujmu sa budeme tešiť! 🙂

• Zdravime 🙂
    Termin este mame volny kludne sa ozvite, budeme sa tesit.

• @slavula81 ja Ti mozem odporucit manzelov Varhanikovcov z Bytce, su vyborni, super kvalita a cena ... max. spokojnost ... jeden foti, druhy kameruje ... 🙂

• @zuzik231  Prosím ťa a majú kdesi stránku s videami alebo fotografiami ? Ďakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • @slavula81  dobehnite k nam na web a my mozno dobehneme k Vam 🙂

• @slavula81  pozrite aj moje svadobné fotografie, termin mam volny

• Dobry den, urcite sa pozrite aj na nasu pracu, z Martina...

• @vlado_ivan_photo
    @peterduchovic
    @zuzik231
    @sonaajozef
    @majka.capicik  dakujem vsetkym za ponuky, fotografa uz mame rezervovaneho 🙂

• @romikrajcovic  dakujem za ponuku, uz sme si vybrali fotografa...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov