Fotograf a kameraman, 12.9.2020, Piešťany

8. nov 20199

Dobrý deň,
hľadám fotografa a kameramana na svadbu v Piešťanoch 12.9.2020, nie v jednej osobe! Ak máte voľný termín, postnite sem prosím link, kde si môžem pozrieť Vašu prácu. Vopred ďakujem.

• @radka654321  Dobry den, termin mam volny na fotografovanie svadby a viac info a aj cennik mam na webe

• Dobrý deň, termín mám voľný. moju prácu si môžete pozrieť na mojom profile.

• Sponzor fóra
  • @radka654321
    ahoj, poslal som info do pošty.
    Tomas

• Dobrý deň, robíme foto aj video- sme dvaja 😊 Termín máme voľný a PN sú na skok 😉 V prípade záujmu nám napíšte správu, viac info na našom webe 😊

• Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,
    Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan

• ak by ste mali záujem sme tu pre vás termín svadby je ešte voľný

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• @radka654321  nech sa páči, nahliadnite na môj web. Termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.