Fotograf a kameraman 13.06.2020, Ružomberok

Ahojte, hľadáme kameramana a fotografa na svadbu na 13.06.2020. Vedeli by ste poradiť. Vďaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika1306 ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, v pripade zaujmu ma kontaktujte. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
moja tvorba a info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Písala som správu 💛
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika1306 Dobrý deň, termín mám voľný, píšem správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin 13.6.2020 mame zatial volny. V ponuke najdete foto a aj video sluzby a este posledny par pre sozonu 2020 moze mat zvyhodnenu cenu na baliky foto+video. Balik foto EXKLUSIV + VIDEO cinematic video - 999 eur (bezna cena 1299 eur), balik foto EXKLUSIV + VIDEO classic video - 1149 eur (bezna cena 1399 eur). V pripade, ze Vam ponuka vyhovuje a paci sa Vam nasa tvorba nevahejte nas kontaktovat. Prajeme prijemne svadobne planovanie tim FOTOSUCHX
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika1306
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika1306 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, cennik a aj viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika1306 Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, naše služby sú Vám k dispozícii. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio, pozriete si recenzie či ukažky prác. Teraz aj výhodne balíčky VIDEO + FOTO.
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica a okolie, svadobné balíky od 199€, voľné termíny 2020 ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @zuzika1306 rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Funnyfoto.sk 0901711843
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Zdravím ,hľadám kameramana aj fotografa na svadbu 14.8. vie niekto poradiť ďakujem
Odpovedať
@barbora_hubova Dobrý deň Barbora, váš termín mám ešte voľný
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?