fotograf a kameraman 19.5.2018 HC

15. jan 201880

Hladam fotografa a kameramana na svadbu, ktora sa uskutocni dna 19.5.2018 v Hlohovci.

• @domi_ch  Dobrý deň Dominika, ja mám volný termín. Ak máte záujem pozrite si moje portfólio na ninavancova.sk alebo na facebooku Nina Vancova photo mám tam toho viac. V prípade, že sa Vám páčíi moja práca, rada Vám poviem viac 🙂. Pekný deň

• @domi_ch  Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujem, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň prajem. Poslal som Vám správu

• Sponzor fóra
  • @domi_ch  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na mojom webe. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem 🙂 Prajem Vám príjemný zvyšok dňa. Martin

• dobrý deň termín máme voľný ... posielam ponuku do internej pošty 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dakujem krasne vsetkym,
    fotografa uz mam 🙂

• dakujem krasne vsetkym, za pomoc a za ponuky. uz mam aj fotografa aj kameramana 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov