Fotograf a kameraman KE 16.6.2018?

27. sep 201713

Zháňame šikovného kameramana na vytvorenie svadobného videa z priebehu svadby + krátke video z fotenia.
Zároveň zháňame fotografa, ktorý zachytí priebeh svadobných príprav, obrad, zábavu do polnoci vrátane redového tanca. Portrétovky plánujeme fotiť v iný deň. 🙂 🙂

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 🙂

Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ...

PS : Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams na ďalší rok už bude v plnom prúde 🙂

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby 🙂

• Dobrý deň, zatiaľ Váš termín mám voľný. Ak vás zaujme moja práca, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb 🙂

• Sponzor fóra
  • odporúčam lavinphoto (FB)

• Dobrý deň🙂

Termín mám voľný. Pod správou nájdete link na môj web alebo preklikom na môj profil si viete pozrieť moje portfólio🙂

Prajem pekný deň🙂

• Ahoj, ja som mala Globus Foto/Video, super cena/kvalita 🙂

• Nech sa páči, poslal som Vám ponuku do IP.

• Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂
    V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Sme tu pre Vás!

• @zuzanagrof  Dobry den, termin mam volny

• dobrý deň ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň termín máme volný. Pozrite si našu ponuku a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov