Fotograf a kameraman na 1.10.2016

25. okt 201515

Hľadáme šikovného fotografa a kameramana v okolí Martina na 1.10.2016. Prosím poraďte. Ďakujeme.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobry den,

ak vas zaujala moja praca mozete ma kontaktovat. Termin mam volny.

Miro

• Sponzor fóra
  • @jurajveronika  Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky.

• @jurajveronika  Pevne veim, ze uprednostnujete dokonalos a preciznost. Ak je tomu tak, Vase cesty povedu k nam. Tesime sa na spolupracu 😉

• Dakujeme za ponuky, uz sme si vybrali.

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Video a fotografie z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky. Ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu
    ….. je to o vás, nie o nás …..
    PANDORASBOX

• Dobrý večer, termín mám voľný aj ja..

S pozdravom Radovan

• @jurajveronika  ahoj, pozrite moje fotky, ak sa budú páčiť určite sa dohodneme..

• ĎAKUJEME ZA PONUKY? UŽ MAME VYBRANÉ.

• Ponúkam Vám svoje služby som zo ZA čo je na skok 😉

• @jurajveronika  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, cennik mam na webe

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov