Fotograf a kameraman na 1.10.2016

Hľadáme šikovného fotografa a kameramana v okolí Martina na 1.10.2016. Prosím poraďte. Ďakujeme.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. :-) Ďakujem S pozdravom
Profilova fotka
Dobry den, ak vas zaujala moja praca mozete ma kontaktovat. Termin mam volny. Miro
Profilova fotka

Profilova fotka
@jurajveronika Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky.
Profilova fotka
@jurajveronika Pevne veim, ze uprednostnujete dokonalos a preciznost. Ak je tomu tak, Vase cesty povedu k nam. Tesime sa na spolupracu ;-)
Dakujeme za ponuky, uz sme si vybrali.
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Profilova fotka
Video a fotografie z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky. Ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu ….. je to o vás, nie o nás ….. PANDORASBOX
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný aj ja.. S pozdravom Radovan
Profilova fotka
@jurajveronika ahoj, pozrite moje fotky, ak sa budú páčiť určite sa dohodneme..
Článok sa načítava...
ĎAKUJEME ZA PONUKY? UŽ MAME VYBRANÉ.
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby som zo ZA čo je na skok ;-)
Profilova fotka
@jurajveronika pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, cennik mam na webe
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?