Fotograf a kameraman na 6.6. 2015 Detva

Ahoj. Hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu. Vopred dakujeme za reakcie a ponuky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. Ak sme Vás zaujali fotografiou radi Vás poinformujeme o našej ponuke nakoľko organizujeme komplet svadby podľa požiadaviek klientov. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku na fotenie. ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotograrafie. Veľmi rád Vám zodpoviem akékoľvek otázky :-) Pozrite si aj www stránky, prípadne FB
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, pozrite aj moju tvorbu, možno je to to pravé pre Vás :) Všetky dôležité informácie nájdete na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ponúkam služby fotografa. Skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
fotografa z Detvy by som odporúčala Maroša Bauera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?