Fotograf a kameraman na svadbu 1.6.2019

Pozdravujem. Hľadáme fotografa a prípadne aj kameramana na svadbu s termínom 1.6.2019 alebo 8.6.2019, Považská Bystrica. Ak by Ste boli niektorý v tento deň voľný, prípadne dali dobrý typ, budeme naozaj vďační. Pekný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 1.6.2018 pre fotenie mám voľný. Pre bližšie info ma môžete kontaktovať do správy alebo e-mailom. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 Zdravím vás. Termín 1.6. mám zaťiaľ voľný. Nahliadnite na môj web. Posielam vám aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sídlime v Kamennej Porube, do P.B. máme blízko. Ponúkame foto + video. Viac vám posielam do I.P.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 8.6 mam volne
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 dobrý deň moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 Dobry den, termin 1.6 mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik a dalsie info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto,alebo i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,. Termíny ešte voľné, Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 Zdravím, termín 8.6. mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termin mam zatial volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 obrý deň, Váš termín mám voľný. Prosím nazrite do môjho portfólia. Sme jeden tím kameraman a fotograf :)
Odpovedať
Profilova fotka
Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1827 Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. :) Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika
Odpovedať
Dobrý deň, termín 1.6.2019 mám zatiaľ voľný Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
voľný svadobný fotograf a kameraman - na svadbu - Považská Bystrica
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?