Fotograf a kameraman na svadbu 10.10.2020 v Trnave

Ahojte, hľadám fotografa/ku a kameraman/ku na svadbu 10.10.2020 v Trnave. Ďakujem za všetky tipy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj nahliadnite na môj web pre všetky info. Prikladám pár mojich fotiek. Viac mojej tvorby nájdete na mojom webe :) S pozdravom Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj Ahoj, pôsobím priamo v Trnave. Môžeme sa stretnuť, aby ste si mohli pozrieť fotky z celej svadby a získať predstavu ako to bude vo finále..Termin zatial volny. Moje portfolio spolu s referenciami si možete pozriet na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj Dobrý deň prajem :-) zasielam vám súkromnú správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj Ja by som tiež mohol. Všetko na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj Pekný deň,termin zatial volny,viacere vyhodne balicky za Foto i Video,viac info i na mojej web stranke, v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte.Dakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný :) sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @michaelavj rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
ahojte prosim kameraman na 20.6 2020 za normalnu cenu Nitra len kameraman fotografku uz mame
Odpovedať
Ďakujem za ponuky kameramana uz mam .
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ako nevesta možem odporučiť fotografa Richarda Lutzbauera z Trnavy, má neskutocný cit pre fotografovanie, vie vystihnut´ tie správne momenty. https://www.lutzbauerphoto.sk/ Za mňa TOP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?