Fotograf a kameraman na svadbu 10.10.2020 v Trnave

13. nov 201912

Ahojte, hľadám fotografa/ku a kameraman/ku na svadbu 10.10.2020 v Trnave. Ďakujem za všetky tipy 🙂

• @michaelavj  nahliadnite na môj web pre všetky info. Prikladám pár mojich fotiek. Viac mojej tvorby nájdete na mojom webe 🙂 S pozdravom Kajo

• @michaelavj
    Ahoj, pôsobím priamo v Trnave. Môžeme sa stretnuť, aby ste si mohli pozrieť fotky z celej svadby a získať predstavu ako to bude vo finále..Termin zatial volny. Moje portfolio spolu s referenciami si možete pozriet na webe.
    Tomas
    .

• @michaelavj  Dobrý deň prajem 🙂 zasielam vám súkromnú správu 🙂

• Sponzor fóra
  • @michaelavj  Ja by som tiež mohol. Všetko na stránke.

• @michaelavj  Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• @michaelavj
    Pekný deň,termin zatial volny,viacere vyhodne balicky za Foto i Video,viac info i na mojej web stranke,
    v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte.Dakujem, Milan

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný 🙂 sme tu pre vás

• Dobrý deň, @michaelavj  rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin 🙂

• ahojte prosim kameraman na 20.6 2020 za normalnu cenu Nitra len kameraman fotografku uz mame

• Ďakujem za ponuky kameramana uz mam .

• Ja ako nevesta možem odporučiť fotografa Richarda Lutzbauera z Trnavy, má neskutocný cit pre fotografovanie, vie vystihnut´ tie správne momenty. https://www.lutzbauerphoto.sk/ Za mňa TOP

• Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.