Fotograf a kameraman na svadbu 14.9.2019 v Trnave

14. jan 201918

Viete mi poradiť niekoho na fotenie svadby, prípadne aj video? Ďakujem

• Dobrý deň Vám želám Zuzka, termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páčia, informácie a viac fotiek nájdete na mojej webstránke uvedenej pod komentárom.

• Dobrý deň, termín mám voľný. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať a rád Vám zašlem cenovú ponuku.

• Dobrý deň, poslal som vám súkromnú správu

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den ,Vas termin mam zatial volny v pripade zaujmu o viac info ma prosim kontaktujte 🙂

• Dobrý deň termín Vašej svadby mám voľný, som priamo z Trnavy, moju ponuku nájdete v správe 🙂

• Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Dobrý deň, s videom by sme vedeli niečo vymyslieť. Rád Vám odpoviem na prípadné otázky v správe.
    Karol

;

• Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobrý večer, termín 14.9.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť 🙂 Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku 🙂 Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam

• @zuzul33  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé plánovanie svadby. Martin

• Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cennik 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby

• dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• Sponzor fóra

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa alebo i kameramana v jednom výhodnom balíčku
    Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Svadobný fotograf a kameraman Trnava

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov