Fotograf a kameraman na svadbu, 27.9.2019

Ahoj, nasa svadba bude 27.9 a hladam dofreho fotografa a kameramana idealne 2v1. Odporucite mi niekoho? Hlohovec, Trnava, Piestany, Sered, Nitra.....????? Dakujeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkamato dobrý večer,moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkamato Ahoj, nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkamato
Odpovedať
Profilova fotka
@katkamato Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,. Žilina je predsa na ,,skok,, Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, bližšie info pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,ponúkame vám u nás najžiadanejší balík 2 v 1. Pracujeme dvaja, takže v žiadnom prípade to nie je na jednom človeku. Máme skúseností, sme zohraný tím a máme v tom dlhoročnú prax. Viac vám posielame do vašej internej pošty. S pozdravom Martin Kavecký.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak by ste si našli chvíľu čas, moje portfólio môžete vidieť na webe. Pekný deň prajem, Daria Tesar
Odpovedať
Profilova fotka
@katkamato Dobry den, pozrite si moju prácu na webe, ak Vás osloví, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?