Fotograf a kameraman na svadbu, 28.9.2019, Topoľčany

Ahoj sháním fotografa a kameramana, který by byl volný 28.9.2019. Případně budu ráda za tipy. Děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova nahliadnite na moj web
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova Dobry den Vam zelam Terezka, informacie a viac z mojej tvorby mozete najst na mojom webe. Zelam vsetko dobre. Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova ahoj, pozrite si moje fotky , ak sa vám budú páčiť, velmi rád doplním dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova Dobrý deň, pozrite si moju prácu a v prípade, že sa Vám páči, napíšte mi a zašlem Vám cenník svadobných balíkov. :-)
Odpovedať
V okolí Topoľčan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa alebo i kameramana v jednom výhodnom balíčku Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a pokiaľ sa vám páči moja práca bude mi potešením spraviť vám krásne svadobné fotky ;-) Výborná cena za fotenie celého svadobného dňa a som z okresu Prievidza takže to je na skok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova Pekný deň, termín Máme voľný. Ak Vás zaujme naša tvorba neváhajte ma kontaktovať
Odpovedať
@dananai můžete napsat cenu prosím?
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova napiste mi na mail, poslem vam cennik.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@michalbednar prosím o zaslání cenových balíku
Odpovedať
Profilova fotka
PRE ADMINA : ak mi dokazete zabezpečiť že viem napisať sukromnu spravu u vas tak s tym nemam problem, ale kedze tereza smolkova prisla z webu beremese.cz tak nemam taku moznosť. Tak tu prosim vas nepiste ci splnam podmienky alebo nie, dakujem za pohcopenie..
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova kontaktujte ma prosím mailom, nemôžem vám zaslať súkromnú poštu, mail nájdete v mojom profile alebo na mojej webovej stránke. Ďakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@terezasmolkova dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný, moju ponuku som Vám poslala do správy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman - na svadbu v Topoľčanoch, Partizánskom a okolí.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín máme ešte voľný a sme pár km od Topoľčian okolie veľmi dobre poznáme ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Dobrý večer , Termín 28.09. mám zatiaľ voľný. Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Podľa vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?