Fotograf a kameraman na svadbu, 28.9.2019, Topoľčany

11. apr 201922

Ahoj sháním fotografa a kameramana, který by byl volný 28.9.2019. Případně budu ráda za tipy. Děkuji

• @terezasmolkova  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• @terezasmolkova
    nahliadnite na moj web

• @terezasmolkova  Dobry den Vam zelam Terezka, informacie a viac z mojej tvorby mozete najst na mojom webe. Zelam vsetko dobre. Be happy 😉

• Sponzor fóra
  • @terezasmolkova  ahoj, pozrite si moje fotky , ak sa vám budú páčiť, velmi rád doplním dalsie info.

• @terezasmolkova  Dobrý deň, pozrite si moju prácu a v prípade, že sa Vám páči, napíšte mi a zašlem Vám cenník svadobných balíkov. 🙂

• V okolí Topoľčan

• Dobry den, tento termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• @terezasmolkova
    Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa alebo i kameramana v jednom výhodnom balíčku
    Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan

• Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a pokiaľ sa vám páči moja práca bude mi potešením spraviť vám krásne svadobné fotky 😉 Výborná cena za fotenie celého svadobného dňa a som z okresu Prievidza takže to je na skok 😉

• @terezasmolkova  Pekný deň, termín Máme voľný. Ak Vás zaujme naša tvorba neváhajte ma kontaktovať

• @dananai  můžete napsat cenu prosím?

• @terezasmolkova  napiste mi na mail, poslem vam cennik.

• @michalbednar  prosím o zaslání cenových balíku

• PRE ADMINA : ak mi dokazete zabezpečiť že viem napisať sukromnu spravu u vas tak s tym nemam problem, ale kedze tereza smolkova prisla z webu beremese.cz tak nemam taku moznosť. Tak tu prosim vas nepiste ci splnam podmienky alebo nie, dakujem za pohcopenie..

• @terezasmolkova  kontaktujte ma prosím mailom, nemôžem vám zaslať súkromnú poštu, mail nájdete v mojom profile alebo na mojej webovej stránke. Ďakujem. 🙂

• Sponzor fóra
  • @terezasmolkova  Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• @terezasmolkova  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• @terezasmolkova  dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný, moju ponuku som Vám poslala do správy 🙂

• Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku. 🙂

• Svadobný fotograf a kameraman - na svadbu v Topoľčanoch, Partizánskom a okolí.

• dobrý deň termín máme ešte voľný a sme pár km od Topoľčian okolie veľmi dobre poznáme ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás

• Dobrý večer ,
    Termín 28.09. mám zatiaľ voľný.

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

Podľa vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku tak ma neváhajte kontaktovať

Lucia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov