Fotograf a kameraman na svadbu v Dunajskej Lužnej, 6.9.2019

8. apr 201918

Hladam fotografa a pripadne aj kameramana na svadbu, ktora sa bude konat 6.9.2019 v Mango Restaurant na Novych Kosariskach.

• @martinamarunova
    termin mam volny, skuste nahliadnut na moj web

• @martinamarunova  Nahliadnite na môj web pre všetky info. Termin vašej svadby mám voôlný. Želám všetko dobré & be happy 🙂. Kajo

• Sponzor fóra
  • termín mám voľný, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Dobrý deň, váš termín máme volný. Poslal som vám správu. S pozdravom Martin Kavecký.

• Dobrý deň, viac info pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň 🙂

• @martinamarunova
    Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto,alebo i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,.
    Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• @martinamarunova Dobrý deň, piatkový termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a referencie od klientov. Najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke a na mojom blogu nájdete informácieo tom, ako pracujem 🙂
    Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie 🙂
    Martin

• Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii.

S prianím krásneho svadobného dňa
    skolnikphotography

• @martinamarunova  ahoj, termin mam volny, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, velmi rad poslem dalsie info.
    .

• Dobrý deň, termín mám voľný, viac info som Vám poslala do správy 🙂 Lucia

• @martinamarunova  Dobrý deň, Váš termín máme voľný. Prosím nazrite do môjho portfólia. Sme jeden tím kameraman a fotograf 🙂

• ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂 termín svadby máme ešte voľný

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobry den, termin mam volny 🙂

• Sponzor fóra
  • @martinamarunova  Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. 🙂 Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika

• Dobrý deň, termín mám voľný ,
    Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií a v tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

Neváhajte ma kontaktovať

• termín svadby máme voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov