Fotograf a kameraman na svadbu v Trenčíne, 9.8.2018

Hľadám fotografa a kameramana na svadbu v Trenčíne 9.8.2018
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám voľný, prosím popozerajte moju webstránku, nájdete tam ukážky mojej práce a aj kontaktný formulár :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 Dobrý deň Vám želám. Tento termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páči, viac info a fotiek si môžete pozrieť na mojom webe uvedenom nižšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ako fotograf som tiež voľný!
Odpovedať
@cepec myslim ze tato nevesta uz svadbu mala 😂😀😀
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 dobrý deň,moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 Všetky info na mojej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku Teda na termín 9.8.2019 :-) Posielam Vám správu .Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám profesionálne služby. NA BALÍK FOTO + VIDEO môžete využiť zvýhodnenú časovo obmedzenú ponuku. Kontaktujte ma prosím v prípade, že Vás zaujala moja tvorba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fintafn :D :D a ozaj, takto to vyzerá keď si ráno neumyjem oči :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cepec lenze ona to pomylila a je to fakt 2019, zmiatla aj mna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekného Silvestra prajem :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný, pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, pekný Nový rok. Môžete mi doporučit nejakého dobrého fotografa, celkom sa mi páči mbstudio, pán Baricik, ale počula som dobre referencie aj na Koreňa. Doporučte mi niekoho fajn aj čo sa týka spolupráce.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@katka9191 Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka9191 Dobrý deň, ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Viac info mám na profile aj s mojou tvorbou ☺
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň :) , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info vám píšem v správe! :)
Odpovedať
Ďakujem Všetkým za ponuky, fotografa máme zajednaného :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?