Fotograf a kameraman na svadbu, Zvolen 1.9.2018

11. dec 201790

Dobrý deň, hľadáme fotografa a kameramana na našu svadbu 1.9.2018, ktorá bude vo Vígľaši. Ďakujem.

• Dobrý večer. Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma naváhajte kontaktovať.

• Sponzor fóra
  • @lienka210  Dobre rano, vas termin mame zatial volny. Prosim pozrite moj profil pre info o cenach a nasu webstranku, kde mozete vidiet fotky celych svadieb. Ak sa vam nasa praca paci, napiste mi prosim a rada zodpoviem akekolvek dalsie otazky. Dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy.

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @lienka210  Dobrý deň, rád budem Vašim svadobným fotografom. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, kedykoľvek ma kontaktujte 🙂 Prajem Vám príjemný deň, Martin

• Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás 🙂 sme mladá dvojka plná nápadov 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov