fotograf a kameraman svadba 23. maja 2015 najlepsie co vie aj po anglicky

6. nov 20148

len som chcela dodat ze by som ocenila keby fotograf a kameraman vedeli po anglicky kedze polka svadobcanov a moj nastavajuci si Iri a kedze mam toho dost s vybavovanim tlmocnika nechcem prekladat uplne vsetko

• Moj fotograf, zil par rokov v GB. Neviem ako je jazykovo zdatny, ale skus fotografovanie.eu. A zije na Orave, ale robi cele Sk.

• @daninkaperth  Dobrý, ako sa tu píše skúste mňa 😉 Anglicky rozpravám plynulo, fotocky sú krásne veď posúďte sama 🙂

• Sme tu pre Vás! 😉

• Sponzor fóra
  • Dobry den, plynule rozpravame anglicky, na svadbach sme samostatni a napomocni.

• @daninkaperth dobre dakujem uz fotografa mam tak este kameramana a mam to 🙂

• We speak English🙂)

• Dobrý den,
    podívejte se prosím na naše stránky. Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se můžeme nezávazně pobavit, například přes skype.
    Fotíme vždy ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i vizážistické služby.

Anglicky mluvíme oba. Svatby se zámořskými hosty fotíme pravidelně.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• anglictina ziaden problem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.