fotograf a kameraman svadba 23. maja 2015 najlepsie co vie aj po anglicky

6. nov 20148

len som chcela dodat ze by som ocenila keby fotograf a kameraman vedeli po anglicky kedze polka svadobcanov a moj nastavajuci si Iri a kedze mam toho dost s vybavovanim tlmocnika nechcem prekladat uplne vsetko

• Moj fotograf, zil par rokov v GB. Neviem ako je jazykovo zdatny, ale skus fotografovanie.eu. A zije na Orave, ale robi cele Sk.

• @daninkaperth  Dobrý, ako sa tu píše skúste mňa 😉 Anglicky rozpravám plynulo, fotocky sú krásne veď posúďte sama 🙂

• Sme tu pre Vás! 😉

• Sponzor fóra
  • Dobry den, plynule rozpravame anglicky, na svadbach sme samostatni a napomocni.

• @daninkaperth   dobre dakujem uz fotografa mam tak este kameramana a mam to 🙂

• We speak English🙂)

• Dobrý den,
    podívejte se prosím na naše stránky. Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se můžeme nezávazně pobavit, například přes skype.
    Fotíme vždy ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i vizážistické služby.

Anglicky mluvíme oba. Svatby se zámořskými hosty fotíme pravidelně.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• anglictina ziaden problem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov