Fotograf a kameraman, Trenčiansky kraj, 13.6.2020

Profilova fotka
Poprosim aj približnu cenu. Dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@misicka2207
Odpovedať
Profilova fotka
Foto Tomáš Hradský, video kameraman Frank, obaja sú od ZA, boli sme veľmi spokojní, foto môžeš pozrieť v mojom svadobnom albume, pre viac info mi pokojne napíš správu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ponukame foto a video sluzby pod jednou strechou a termin 13.6.2020 mame zatial volny. Pri objednavke foto+video mozete momentalne vyuzit velmi zaujimavu zvyhodnenu ponuku. Viac info najdete na nasom webe. Prajeme prijemne svadobne planovanie Marek&Adam
Odpovedať
Profilova fotka
@misicka2207 nech sa páči. Nahliadnite na môj web :) Termín mám voľný :) Želám všetko dobré & be happy :) Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@misicka2207 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec, cennik na stranke, viac info emailom alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Bližšie info posielam v súkromnej správe :) Pekný deň Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Písal som vám správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, kde nájdete cenník aj portfólio 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. Cenník Vám pošlem do správy. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misicka2207 ahoj, pozrite si moje portfolio na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň termín máme voľný ... posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?