Fotograf a kameramana na svadbu 17.8.2019, Trnava

Pozdravujem. Hľadáme fotografa a prípadne aj kameramana na svadbu s termínom 17.08.2019 a na posvadbove fotenie 19.08.2019. Prosim poslite ponuky s odkazom na stranku na ver.kucikova@gmail.com Dakujem Pekný deň Veronika
Odpovedať
Profilova fotka
@perlita92 viac foto na webe
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zaslali sme Vám mailík s ponukou a informáciami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@perlita92 dobrý deň, moju ponuku som Vám poslala na uvedený email :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@perlita92 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@perlita92 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Moju aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke a na mojom blogu informácie pre nevesty. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem príjemné svadobné plánovanie :-) Martin
Odpovedať
Dobrý deň Veronika termín 17.08.2019 mám voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Podľa Vašich požiadaviek a predstáv Vám rada vypracujem cenovú ponuku tak ma neváhajte kontaktovať :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?