Fotograf Bratislava 3.10.2015

Uz som nejake tipy sice dostala vo vedlajsej teme, tak ale zatial sme si nevybrali. Tak ak viete niekoho odporucit, tak sem s nim. Idealne nie moc draho, tak ale aby fotky stali za to. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lassika1 ahoj, termín mám volný, ak sa vám moja práca bude páčiť velmi rád poslem dalsie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby nakoľko sme tím ľudí a organizujeme svadby na základe požiadaviek klientov. :-) Ďakujem S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
@lassika1 Pekný deň prajem. Termín zatiaľ voľný. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lassika1 Dobrý deň, pozrite si aj moje portfólio aj web stránky. Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja práca zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lassika1 Ahoj, skús pozrieť aj moju tvorbu :) Rád budem súčasťou Vášho veľkého dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať cez váš veľký deň D
Odpovedať
Profilova fotka
@lassika1 Pekný deň prajem. Termín ešte voľný. Pozrite si aj moje svadobné fotografie. :-) Posielam Vám ponuku do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?