Fotograf Bratislava 3.10.2015

6. mar 2015110

Uz som nejake tipy sice dostala vo vedlajsej teme, tak ale zatial sme si nevybrali. Tak ak viete niekoho odporucit, tak sem s nim. Idealne nie moc draho, tak ale aby fotky stali za to. Dakujem

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @lassika1  ahoj, termín mám volný, ak sa vám moja práca bude páčiť velmi rád poslem dalsie info

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby nakoľko sme tím ľudí a organizujeme svadby na základe požiadaviek klientov. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom
    Lucia Laczová

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography

• @lassika1  Pekný deň prajem. Termín zatiaľ voľný. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• @lassika1  Dobrý deň, pozrite si aj moje portfólio aj web stránky. Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja práca zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @lassika1  Ahoj, skús pozrieť aj moju tvorbu 🙂 Rád budem súčasťou Vášho veľkého dňa 😉

• Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať cez váš veľký deň D

• @lassika1  Pekný deň prajem. Termín ešte voľný. Pozrite si aj moje svadobné fotografie. 🙂 Posielam Vám ponuku do správy.

• Radi prídeme.
    Vzdialenosť nieje problém.

Profi team Svadbafotovideo

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka