fotograf - Bratislava a okolie na maj 2016

8. jan 2016240

Hladam spolahliveho fotografa na svadbu, ktora sa bude konat v maji 2016 v RVS Klub Studene. Za odporucania vopred dakujem!

• Dobrý deň, skúste pozrieť moje práce. Som z Bratislavy. 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • @janka2016  Dobry den, rad vam ponuknem aj ja svoje sluzby...V pripade ze by vas moja praca zaujala kontaktujte ma mailom 🙂

• @janka2016  No ja by som určite odporučil sám seba 🙂

• @janka2016  Dobrý večer, pozrite aj moju tvorbu a web 🙂 Možno som to čo hľadáte 🙂

• Dobrý deň,
    napísala som Vám IP. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• @janka2016  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• @janka2016  Dobrý deň Janka, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. 🙂 Martin Almáši

• @janka2016  Ahoj Janka, pozri aj moje fotky, ak sa budú páčiť velmi rád poskytnem dalsie info.

• Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu. 😊

• Sme tu pre Vás! 😉

• Pon´kam svoje služby 😉

• Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem a pekný deň prajem

Miro

• Ahoj, som z Bratislavy a na maj 2016 este mam aj volnu sobotu. Moje fotografie si mozes pozriet na mojej web stranke, alebo na facebooku, pripadne osobne prinesiem ukazat aj viac fotografii. Ak sa vám páčia fotky, budem rada, ak ma oslovite. Pekny vecer

• Sponzor fóra
  • Zdravicko, kliknite na moj profil, prezrite si moju pracu a pokojne napiste. Dohodneme detaily 😉

• Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň, pozrite si moju tvorbu a v prípade záujmu sa ozvite 🙂

• Pekny den prajem!

Pozrite je moje portfolio a ked by sa Vas nieco pacilo nevahajte sa ozvat hocikedy.

S pozdravom

Riecky

• @janka2016  ja mám dobré skusenosti s fotografom Gabrielom Szakálom. Je korektný a velmi kreatívny. www.had-art.sk

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

• Dobrý deň. V máji mám ešte voľné termíny. Pripájam ukážky z mojich svadobných fotografií. Pre viac info ma prosím kontaktujte.

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov