Fotograf do 600e okolie Nitry, Topolčian ,Banoviec

Profilova fotka
Ahoj prosím poradte z vlestnaj skusenosti fotografa na svadbu. neviem sa rozhodnut koho tak prosim o pozitivne i negativne skusenosti. moc ďakujem. Evnet.mali ste niekto fotografa z fotoatelierbn?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka

Odpovedať
lubosvrtik.sk krasne fotky, super pristup....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP s informáciami o nás :-) V prípade záujmu sa s Vami rada skontaktujem :) Ďakujem S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Poslal som Vam IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ponuka zaslaná internou poštou a viac info na stránkach ...
Odpovedať
@baruss mne osobne sa fotky fotoatelieru bn velmi nepacia.. moznu su lacni, ale tych by som brala ozaj iba ak by som si lepsie nemohla dovolit.. ale to je len moj nazor, mozno su tu aj taki co ich mali a styl ich fotiek im vyhovoval. taky je moj subjektivny nazor
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss Dobrý, hodnotenia mojich klientov su na FB stranke je ich tam viac ako 80. Rad vás nafotím mojim špeciálnym okom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss som z Bánoviec, moje najnovsie svadobne fotografie si pozrite na facebooku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atrin no ja som tiez o nich neni presvedcena... nedavno som videla fotky co fotili ako fotky pekne ale obyc...
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer do IP som Vám poslal ponuku. Dúfam že Vás zaujme :)
Odpovedať
@baruss no, hej, vlastne to je to prave pomenovanie.. ze je to take obycajne.. mne sa pacia fotky ked su take farebne upravovane a je to vidiet ze sa s tym fotograf vie pohrat. a nie ze len nacvakat a hotovo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atrin jjj no músim teda ešte hladat... lebo ako vídim kopec fotografov je už vyobjednávaných :( a to som si myslela že mám ešte čas 8-(
Odpovedať
ja si myslim ze urcite niekoho najdes.. a v tej cene co si napisala sa uz da najst nieco schopne. z tvojho okolia by som ti vedela asi tychto vymenovat - palo cibula, peter duchovic, tomas paule, nikoleta jancichova, katarina komzikova, nikola bodova a este sa mi paci aj patrik levicky, ale ten je asi zo zlatych moraviec. co sa tyka ich cien tak to ale netusim :-| ale urcite lacnejsie nez zitnanska :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atrin no to dúfam :) ja som ešte zvažovala i roba fojtika ale tam je tá cena podobná ako u žitnanskej.. a zase robit pomaly 2 mesiace na fotografa sa mi neche... každopádne dakujem za názor 8-)
Odpovedať
@baruss pocula som uz o nom.. bola som sa ale pozriet na jeho blog lebo som si nevedela jeho tvorbu velmi predstavit.. a veru vcelku kreativne zabery.. ale to tak byva... pekne to moze byt akokolvek, ale cena proste nepusti...
Odpovedať
@baruss ahoj :-) Pána Fojtíka naši poznajú, ale aj tak som sa neodvážila osloviť ho... kvôli cene, si len myslím, že je vyššia, lebo som nenašla zverejnený cenník... Veľmi milý človek, nádherná práca! My máme zo ZA Jána Ducka, ešte sme sa nestretli, tak uvidím, ako to dopadne :-) Vyberali sme ho v decembri, sa mi páčil, no aj tá cena bola dobrá :-) Ale keď sa tak zamýšľam, teraz by som možno riskla požiadať p. Fojtíka o zľavu... Poslala by si mi prosím do IP jeho ceny? (Len pre zaujímavosť :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zahumensky.com/ Neviem síce odkiaľ je, ale má krásnu tvorbu :-) Zdá sa mi, že ho tu mali nevestičky zo západu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ľuboš Bórik- pozri moje svadobné fotky :) Alebo Tibor Bubeník, ale on je trošku drahší
Odpovedať
Bórik a Bubeník sú špička na SK:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss nasa praca sa Vam pacit bude urcite, staci sa ozvat a zaistit nas na Vas termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
ja odporúčam JL foto - Hlohovec :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss odporucam : https://www.facebook.com/pages/Lucia-... boli sme nadmieru spokojni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
veľmi odporúčam http://www.alafetaphoto.sk/ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Leada photostudio-Dita Fiebigova z Nitry, zo všetkým nám poradila a aj napriek tomu, že sa neradi fotíme máme krásne fotky, ktoré sme si sami vybrali, môžem len odporučiť.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?