Fotograf/ka na svadbu 2.7.2016, Veľký Meder - Bratislava

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či mi viete odporučiť, prípadne ponúknuť fotografa(ku), ktorá/ý má voľný termín, chuť a je profík/čka v tom, čo robí. Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@palacinkam Termín mám zatiaľ voľný. Skúste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád zodpoviem prípadné otázky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem pekný deň. 2. júla mám stále voľno. Viac info a aj foto nájdete na mojom webe. S pozdravom Rado
Odpovedať
Profilova fotka
@palacinkam Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, ak Vas moja praca oslovi, nevahajte ma prosim kontaktovat :-) Viac o mne najdete na mojom webe. Dakujem pekne !
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som v Asociacii profesionalnych fotografov na Slovensku a taktiez vo federacii europskych fotografov. Termin mam volny. Ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moje fotky páčia, neváhajte ma kontaktovať a zašlem vám aj cenovú ponuku :)
Odpovedať
Dobrý deň, ďakujem Vám všetkým za ponuky, už sme sa rozhodli, s ktorým fotografom budeme spolupacovať. Pekný deň, M.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?