Fotograf/kameraman 18.8.2018 Žilina

4. sep 201890

Dobrý deň. Zháňam fotografa/kameramana za prijateľnú cenu na 18.8. V Žiline. Poprosim nejaké ponuky alebo odporúčania. Ďakujem

• Verím, že hľadáte zvlášť fotografa (samostatná osoba) a zvlásť kameramana (zvlášť osoba) 🙂
    Kombináciu nedoporučujem v žiadnom prípade! Buď sa niekto plne focusuje na fotenie, alebo na kameru.
    Hybridné kombinácie znamenajú zlý výsledok - zlé fotky aj zlé video 😉
    Ja mám Váš termín (na video) už obsadený, ale možno niektorí PRO ešte voľné majú. Tiež je tu stále sekcia Profesionáli, kde nájdete viac ako stovku pro na výber 😉 A koniec koncov YouTube a Vimeo 😉 Vybertajte podľa vkusu, nie podľa cien, zliav, akcií. 😉

• @lucia1059  co je to prijatelna cena?

• @magusheen  ale ved si to cital vo vcerajsom komentari - aj v okoli su dobri kameramani.... netreba volat nikoho z dalekeho vychodu 🙂 nie vkus, ale cena a zlavy hraju prim 🙂 chvalabohu, ze su aj vynimky. ale poviem ti, ze hrozne tazko sa hladaju 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • @photostancik  cena a zľavy....a takto položiť si otázku prečo?každý sa prispôsobuje svojím možnostiam,nie každému prispejú alebo platia svadbu rodičia....

• @lucia1059  ale iste, ved to nikto nespochybnuje. vsetci hladame zlavy na kazdy tovar a sluzbu uplne vo vsetkom. lenze fotografia je umenie a tam neplatia rovnake pravidla ako napriklad na dodavku kupelnovych kachliciek, kedy si pozriete ponuku desiatich obchodov a vyberiete tu najnizsiu ponuku. hoci verim, ze peniaze velakrat nepustia a donutia ku kompromisom.

• @photostancik  jasné ja nehľadám to najlacnejšie ale samozrejme kukam aj prácu a aby mi to cenovo vyhovovalo...

• Odporúčam Bstyle video - Lukáš Bodnár

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ak by som si mala ešte raz vybrať fotografa na svadbu, určite volím Martina Hodoňa 🙂 od začiatku rýchla komunikácia, všetko jasné, celé fotenie bolo veľmi príjemné a profesionálne. A fotky sú prekrásne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.