Fotograf + kameraman 28.07.2018 Jelsovce

Profilova fotka
Hľadám fotografa a kameramana na svadbu ktorá sa bude konať 28.07.2018 v pálenici Jelšovce :) Vopred ďakujem za všetky odporúčania a ponuky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Pevne verim, ze nehladate kameramana a fotografa v jednej osobe :) Napisem vam spravu. v Jelsovciach budem na svadbe zhodou okolnosti 7.10, takze budem mat vyborne obhliadnuty priestor. Maros Markovic
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kľudne prebehni môj web. Ak sa ti fotografie budú páčiť, stačí napísať. Pekný večer. Rado
Odpovedať
Profilova fotka
@nikario Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
Prijemny dobry vecer, Vas termin mame momentalne stale volny. Blizsie info som vam poslala rovno do spravy. Ak by vas nasa tvorba zaujala nevahajte nas kontaktovat. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... PS : Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams na ďalší rok už bude v plnom prúde :) S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikario dobrý, u mňa voľno..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :-) Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o fotenie ma kľudne kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na FB.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?