Fotograf + kameraman + fotobudka 29.8.2020 Vígľaš

12. jan 202010

Dobrý deň, viete mi prosím odporučiť nejakého naozaj dobrého fotografa a kameramana, ktorí sú zohrati? My s nastávajúcim sme nikdy nemali profesionálne fotenie tak najlepšie niekoho, kto by nás vedel aj usmerniť aby boli fotky dokonalé ❤️ ďakujem 🙂

• @siskabr
    Dobry vecer, pracujem s jednym na kameramanov na sk sme zohrati. Viac z mojej prace na fb:miqo cash photography

• @siskabr  Dobrý večer. Máte odomňa súkromnú správu 🙂

• @siskabr  pisala som Vám súkromnú spravu 🙂

• Sponzor fóra
  • @siskabr  ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video

• Príjemný dobrý deň ... váš termín máme voľný ... disponujeme FOTO - VIDEO službami a máme aj fotobúdku samozrejme 😉 posielam ponuku do internej pošty

• Dobry vecer, nejdem Vam ponukat moje sluzby nakolko mam termin obsadeny. Skor Vam chcem dat dobru radu, ako skuseny svadobny fotograf s 220 svadbami "na konte". Ano mozete najst fotografa ktory Vas bude usmernovat, cize vacsinou pozovat (to robi pri portretoch vacsina fotografov - cest vynimkam) a fotografie stratia to najpodstatnejsie podla mna a to prirodzenost (aj ked sa budu zdat na prvy pohlad dokonale). Chcite radsej nedokonale fotky a bude na nich vy, taky aky ste 🙂
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• @siskabr  nahliadnite na moj web pre vsetky info 😉

• Ponúkame Vám naše služby!

• @siskabr  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Robím iba foto, ale viem zariadiť aj video s kameramanom s ktorým sme výborne zohratý. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov