Fotograf + kameraman + fotobudka 29.8.2020 Vígľaš

Dobrý deň, viete mi prosím odporučiť nejakého naozaj dobrého fotografa a kameramana, ktorí sú zohrati? My s nastávajúcim sme nikdy nemali profesionálne fotenie tak najlepšie niekoho, kto by nás vedel aj usmerniť aby boli fotky dokonalé ❤️ ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr Dobry vecer, pracujem s jednym na kameramanov na sk sme zohrati. Viac z mojej prace na fb:miqo cash photography
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr Dobrý večer. Máte odomňa súkromnú správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr pisala som Vám súkromnú spravu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň ... váš termín máme voľný ... disponujeme FOTO - VIDEO službami a máme aj fotobúdku samozrejme ;-) posielam ponuku do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, nejdem Vam ponukat moje sluzby nakolko mam termin obsadeny. Skor Vam chcem dat dobru radu, ako skuseny svadobny fotograf s 220 svadbami "na konte". Ano mozete najst fotografa ktory Vas bude usmernovat, cize vacsinou pozovat (to robi pri portretoch vacsina fotografov - cest vynimkam) a fotografie stratia to najpodstatnejsie podla mna a to prirodzenost (aj ked sa budu zdat na prvy pohlad dokonale). Chcite radsej nedokonale fotky a bude na nich vy, taky aky ste :-) Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr nahliadnite na moj web pre vsetky info ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
@siskabr Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Robím iba foto, ale viem zariadiť aj video s kameramanom s ktorým sme výborne zohratý. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?