Fotograf + kameraman, Humenne 17.10.2020 - iba VYCHOD!

Kedze aj my sme z tych “ stastnych”, ktori sa rozhodli koli aktualnej situacii posunut termun svadby, hladam fotograla a kameramana na svadbu- Humenne, 17.10.2020. Viem ze sa zvyknu ozyvat z celeho SR, aj CR, ja vsak hladam fotografa z “okolia” - humenne,snina, vranov,kosice,presov, stropkov... proste nejaky okruh 80 km. Min. koli situacii ze svadobne portretove foto napr koli pocasiu nebude mozno fotit vonku, a rozhodneme sa pre utorok. Z Trnavy ci Brna to bude problem... Kedze novy termin = bohuzial nove vsetko, a nemale zalohy a teda aj €€€ uz su fuc... Suma ktoru by sme z rozpoctu na foto+ video vedeli dat je max +- 850 eur. Mam zaujem o fotenie/natacanie svadby cca od obeda - alebo od obradu,zalezi od pocasia, no radi by sme mali nafotene portretove foto v exterieri pred sobasom, a potom klasika od obradu po redovy + nejake jedno, dve kola po prezleceni po polnoci. video ( nemusi mat 2 hodiny ako so stuzkovej , ktore si aj tak nikdy nikto nepozrel :)) , + by som mala zaujem aj o tvorbu kratkeho klipu, pouzitelneho na fb,youtube... Po druhe uz nemam na patranie tolko chuti ani casu, preto hladam naraz nejaku dvojku, za pripadne ponuky, ci odporucania vopred dakujem! Katka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín máme voľný, sídlime blízko Prešova a radi Vám poskytneme naše služby. :) V cene 850€ žiaľ nevieme spraviť všetko čo požadujete. Na svadbe ostávame do 01:00 a vtejto cene vieme zabezpečiť fotenie svadobného dňa + krátky klip. Ak dostanete ponuku ktorá splní všetky Vaše požiadavky, smozrejme rozumiem že ju uprednostníte. :) Naše portfólio si môžete pozrieť na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkahumenne Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov ,,2 v 1,, Termín voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky + individuálny prístup. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, sme síce z Revúcej a do Humenného to máme zhruba 2 hodinky cesty plus mínus, ale veľmi rád ponúknem naše služby na foto plus video ... posielam do internej pošty všetky balíky aj s cenami aj linky na našu tvorbu
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný nie sme síce z okolia ale vieme sa zmestiť aj s videom a foto a cesta do rozpočtu :) ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
uz vyriesene, vdaka 👍🏻
Odpovedať
Profilova fotka
Podme na to. Kameru zabezpecim
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň Katka, termín u nás aktuálny ... a budeme radi ak nazriete na naše portfolio. Teraz balíčky VIDEO+FOTO vo výhodnejšej cene. Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe :)
Odpovedať
NEAKTUÁLNE
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?