Fotograf Košice 2016

8. jan 201615

Ahojte,
Vie mi niekto poradiť fotografa,ktorý urobí krásne fotky pre nás na svadbičku v exterieri ????? Svadbičku chystáme v roku 2016...
ALE MAM INU PREDSTAVU a tam zvykne byt problem 😃 😃 zatiaľ čo pozerám tie svadobné "baličky" fotografov.....
-nechcem mať fotený obrad,hostinu,hostí ani nič podobné
-chcem len kvalitne fotky nás v exterieri pred obradom,žiadnych 200kusov len od 50kusov max.80ks kvalitných záberov, tak že keď sa pozriem na tie fotky každu si budem chcieť zarámovať 😉

Nájde sa vôbec niekto taký??? 😐 😐

Ďakujeeeem kraaaaasneeee za radu pomoc 🙂

(pre mňa je to úplne zbytočné mať 300fotiek a takých všeliakých a pod.)

• 😉 Pozrite si nasu pracu! Sme tu pre Vas!

• Sponzor fóra
  • Pekny den prajem. Pozrite si moju stranku v ponuke mam viac druhov balikov. Venujem sa fine art wedding photography.

• Ahoj @monikabog , skús si pozrieť moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš pre viac info 🙂
    Nie je problém sa dohodnúť na fotení len portrétnych exteriérových fotografií (samozrejme krásnych 🙂 )

• Ferko Kollár 🙂

• mozete ma oslovit, viem sa prisposobit poziadavkam

• Budeme radi ak si pozriete naše portfolio --

• Svadba s RBG STYLE
    Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ?
    Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa.
    Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.

• @michalmajcher  @rbgstyle  Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok 🙂 Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac 🙂

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň 🙂
    4nets team

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ponúkam svoje služby 😉

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem a pekný deň prajem

Miro

• Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov