Menu Forum

FOTOGRAF, KOŠICE,29.9.2018 - basic fotky, malá svadba

1. aug 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
patriciajassek
1
Registrovala sa 14. júla 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
patriciajassek
1
Registrovala sa 14. júla 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Košice.
 Na našu malú svadbu 29.9.2018 hľadáme fotografa (aj amatérskeho) alebo niekoho so záľubou vo fotografovaní, kto nám urobí fotky počas obradu v kostole a takisto pár fotiek pred kostolom. Práca na 2-3 hodinky, keďže máme len malú svadbu,na oslave fotografa nepotrebujeme. Vďaka.
28. júl 2018 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
irenamx_
7
Registrovala sa 7. septembra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
irenamx_
7
Registrovala sa 7. septembra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
 @patriciajassek Bičkoš Photography alebo Munik Documentary Lukas Olah
28. júl 2018 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patriciajassek
1
fotoportrét
fotoportrét
patriciajassek
1
 Ďakujem emoticon
28. júl 2018 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
18
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

18
 @patriciajassek ste na portali, kde si profesionali platia za svoju prezentaciu. amaterskeho fotografa tu oficialne nezozeniete.
29. júl 2018 o 19:57  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janklesken
JK - Photography
Ján Kleskeň PRO

Foto a video - Okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
janklesken
JK - Photography
Ján Kleskeň PRO

Foto a video - Okres Martin
 @photostancik pán kolega to ale neznamená,že tu nemôže byť takáto požiadavka emoticon a myslite, že amatér si nemože zaplatiť za to aby mal profi profil? Prosím vás nechajte na každom nech sa rozhodne či má záujem aj o takýto typ zákazky. Nevestičke prajem všetko len to naj pri hľadaní fotografa ale aj do spoločnej budúcnosti. emoticon
31. júl 2018 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
31. júl 2018 o 21:47 • zuzanawaszczukova
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

18
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

18
 @janklesken

1. moze a kedze nevesta nie je informovana, dostala informaciu. adminky taketo prispevky toleruju, ja s ich postojom nesuhlasim.
2. moze. znovu ale konstatujem, ze adminkam by to malo vadit a hobby fotografov by sem pustat nemali. nie kvoli mne, ani kvoli vam, ale kvoli nevestam.
3. branil som niekedy alebo branim niekomu rozhodnut sa, ci ma zaujem o takyto typ zakazky?

konstatujem, ze vas prispevok je uplne zbytocny a prosim, aby ste mi uz nepisali. nemam cas na zabomysie vojny s kolegami. zvlast, ak nikoho z nich nenapadam, neriesim a nehodnotim. mojim jedinym hriechom je, ze nevestam hovorim pravdu a nesnazim sa za kazdu cenu votriet do ich priazne.
1. aug 2018 o 01:29  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to