Fotograf, ktorý by mal voľný termín na 22.08.2020?

Za nejakú rozumnú cenu a kde fotenie novomanželov bolo v iný deň. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandrak22 Ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Ak sa bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nebudem Vam ponukat moje sluzby nakolko mam termin uz obsadeny. Chcem skor poradit a nie len Vam, ale aj ostatnym nevestam ktore este len hladaju fotografa. Neurobte chybu, ako uz XY neviest ktore teraz lutuju :-( Nepriplatili si a vyberali fotografa len podla ceny a nie podla fotiek... Verim, ze moj blog pomoze nie len Vam :-) Toto je môj osobný názor na ceny služieb fotografa. Mal by pomôcť nevestám, dobre sa rozhodnúť… Začal by som asi tým, že väčšina budúcich neviest nemá veľmi predstavu o cene za fotografické služby, čo je to úplne logické, veď väčšina sa vydáva prvý krát. Tak ako cenové rozpätie, tak aj názory na ceny sú viac než rôzne! Ako to teda vlastne je??? Cely clanok: https://www.fotosuchy.sk/kolko-stoji-... Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandrak22 Cena v oblasti fotografie a skusenosti kto vas bude fotit a ako vas nafoti sa neda brat "rozumne - ako je to s jablkami v obchode" vzdy len k danemu cloveku nie vseobecne. Viac foto na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandrak22 termín mám zatiaľ voľný :) Nech sa páči nahliadnite na môj web pre všetky info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, naše služby sú Vám k dispozícii. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio, pozriete si recenzie či ukažky prác. Teraz aj výhodne balíčky VIDEO + FOTO.
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica a okolie, svadobné balíky od 199€, fotenie portrétov v iný deň +50€, voľné termíny 2020 ;)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, a kde bude svadba? Pytam sa preto, ze ja som z Pezinka a neposielal by som vam ponuku ak ste napriklad z vychodu, lebo by sa vam to neumerne predrazilo mojim cestovanim. tak ci tak: Urcite dostanete ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z majitelov fotoaparatov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia). Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby. Ono totiž pár krasnych portretoviek z posledych 5 rokov, alebo portfolio fotiek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa. Držím palce pri výbere :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Foto búdka na svadbu oslavu 0901711843
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?