Fotograf, ktory fotieva na Cervenom kameni? svadba 5.9.2015

14. nov 201413

Hladam dobreho fotografa, ktory pozna Cerveny kamen, kde mame v septembri svadbu.

• Pozri v IP.

• Dobry fotograf Vas nafoti podla podla Vasich predstav kdekolvek a pritom tam nemusi fotit pravidelne 😉

• @adkahaj   K službám 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobry den, fotievam tam pomerne casto, termin mam volny. Ak by ste mali zaujem, viac informacii mozem poslat mailom. Fotografie mozete vidiet tu v galerii alebo na mojich internetovych strankach 🙂

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 S prostredím Červeného Kameňa nemám problém, aj keď tam fotiť nezvyknem. Ba čo viac, nezmáme prostredie ma viac inšpiruje 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• Ahoj Červený kameň a jeho okolie poznám veľmi dobre. Mám babku z okolia, takže to pre mňa nieje cudzie prostredie 🙂
    V okolí sú veľmi pekné spoty na fotenie. Portfólio a cenník nájdeš na mojej stránke.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Viac info v profile...

• Červený kameň veľmi dobre poznám, fotievam tam asi rovnako často ako v Smoleniciach. Ak vás moja tvorba zaujala budem rád ak ma kontaktujete a preberieme vaše požiadavky. Robert

• Popozerajte si nase fotky z Cerveneho Kamena ak saVambudu pacit a termin bude volny - tak saVam vieme venovat 😉

• Dobrý deň,
    my sme ralizovali svadbu na Červenom kameni náš celý tím: fotograf, kameramani, DJ a výzdobárka na základe požiadaviek nevetičky a ženícha 🙂 V prípade záujmu Vám odpoviem na Vaše otázky.
    PS: Posielam fotografiu nášho tímu priamo z akcie. 🙂

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov