Fotograf - malá svadba - 20.10.2019, Nitriansky kraj

Dobrý deň, hľadám fotografa na malú svadbu , ktorá bude v nedeľu 20.10.2019 v Nitrianskom kraji. Viem, že termín je značne hraničný, a aj preto som vopred veľmi vďačná za každú ponuku. D.
Odpovedať
Profilova fotka
@felicitab Termin mam volny ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den moje portfolio najdete na FB : Kyria photography :) cestu do NR uctovanu nemam kedze to mam na skok.
Odpovedať
Profilova fotka
@felicitab nahliadnite na môj web. Som priamo z Nitry :) Uvítam osobné stretnutie, kde všetko preberieme ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, pozrite si náš web 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si prosim moju tvorbu a ked Vas zaujme rad poslem cenovu ponuku staci napisat :-) Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@felicitab pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Ďakujem vám všetkým za ponuky. Všetky si dôkladne prehliadnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@felicitab mate spravu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@felicitab Hezký den, rád se stanu vaším fotografem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, pre bližšie info ma môžete kontaktovať do správy. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Termín máme voľný. Radi Vám ponukneme naše služby. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?