Fotograf na 1.9.2018 v NMnV

25. jan 201880

Dobry den,

Hladam fotografa na cely svadobny den dna 1.9.2018 v Novom Meste nad Vahom. Prosim o Vase ponuky aj s cenou. Pripadne nevesty vedeli by ste mi niekoho odporucit? 🙂
Dakujem.

• Dobrý deň. Som svadobný fotograf, ktorý sa zameriava na reportážny štýl fotenia svadieb. V mojej tvorbe nestaviam na prvé miesto nablýskané portréty a klasické katalógové fotky, ale sústredím sa na jedinečné okamihy, momenty, ktoré vystihujú a vykresľujú atmosféru Vašej svadby. Čo teda robím?
    Viac o mojej práci spolu so základným cenníkom nájdete na mojom webe.
    Ak Vás moja tvorba zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

• Ahoj, skus pozriet nasu stranku 🙂

• Sponzor fóra
  • @briget18  Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie. Termin mam volny - viac info, cennik aj fotografie z celych svadieb na mojom webe.

• termín mám voľný posielam cenovú ponuku 🙂

• Dakujem vsetkym velmi pekne...popozeram si Vasu tvorbu a v pripade potreby sa ozvem...dakujem 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• ak by ste mali záujem váš termín máme voľný do konca januára máme aj novoročné zľavy pri rezervácií poslala som vám správu 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov