Fotograf na 12. septembra 2015

23. aug 20156

Ahojte. Hľadám fotografa na svadbu, predbežne na 12. septembra, najlepšie z okresu Námestovo, prípade Tvrdošín.
Ďakujem za každú ponuku a radu 🙂

• Dobrý deň, uvedený termín máme voľný, na Oravu je to na skok, sme zo Žiliny . Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Ak Vás zaujme, ozvite sa 🙂

• @lussyta44  dany termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Ahoj, Skús pozrieť moje portfólio, možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš 🙂 Na Oravu vždy rada pricestujem 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. Síce nie som z Námestova, ale cestujem rád. 🙂

• Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem a pekný deň prajem

Miro

• Zdravicko, kliknite na moj profil, prezrite si moju pracu a pokojne napiste. Dohodneme detaily 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov