Fotograf na 14.09.2019, Neusiedl am See

Hľadám fotografa na svadobné fotenie v Rakúsku - Neusiedl am See - 14.09.2019
Odpovedať
Profilova fotka
@ela3000 tento termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre viac info :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného večera skolnikphotography.
Odpovedať
Dobrý večer , Váš termín mám voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa emoticon Spolupracujem s kolegyňou ktorá točí video takže nieje problém to spojiť Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ela3000 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?