Fotograf na 14.6.2014 z Bratislavy, Senca

8. nov 201390

Ahojte, zhanam dobreho fotografa/fotgrafku, par fotografov na 14.6.2014. Obrad Bude v Dome sv.Martina, hostina v Senci. Hladame fotografa ktory robi pekne a kvalitne foto, nie umele, dokaze zachytit tie najkrajsie momenty bez narusania sledu udalosti {kedze som videla na vlastne oci svadbu, kedy zenich navliekol prsten neveste az vtedy, ked dobehol fotograf atd. - toto nechceme} a hlavne za rozumnu ludsku cenu.

Viete niekoho poradit?

DAkujem

• pozdravujem Vas
    skuste pozriet moju pracu. snazim sa tvorit fotografie nie umele a teda co najprirodzenejsie.
    viac poslem do IP
    pekny den 🙂

• Ja odporucam Andreu Bednarikovu - ma profil aj tu, v "Pro". Fotky mozes pozriet v mojom albume a posudit, ci Ti takyto styl fotografovania vyhovuje.

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu nemáme problém pricestovať. 🙂
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @sandra1989   Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. 🙂 Pôsobím na celom našom malom Slovensku. 🙂

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• @sandra1989   Pekný deň, ak by Vás zaujala moja práca rád Vám ponúknem svoje služby. Som z Pezinka.

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Ponúkam svoje foto služby 🙂

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov