Fotograf na 18.4.2015 Nitra?

Fotograf na svadbu 18.4.2015 v Nitre
Odpovedať
Profilova fotka
@siska10 U mňa zatiaľ voľno + cestovné v cene balíka.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termína mám zatiaľ voľný. Na mojej stránke nájdete všetky informácie. Ak by ste mal akékoľvek otázky, rád na ne odpoviem. Cestovné do 150 km v cene balíka komplet emoticon
Odpovedať
Profilova fotka
Po dohode a pri rezervacii do konca októbra 10% zľava.
Odpovedať
Profilova fotka
@siska10 pozrite si aj moje svadobne fotografie na facebooku, termin mam volny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zatiaľ mám voľné. Cenovú ponuku posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin je zatial aj u nas volny, takze Vam radi dame do pozornosti aj nasu pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
BB-Nitra-Šurany
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád ponúknem svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatial volny, okolie Nitry poznam, viac informacii Vam rad zaslem mailom. Svadobne portfolio mozete vidiet na mojich strankach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termíny máme voľné, viac info na stránkach alebo prostredníctvom kontaktov...
Odpovedať
...ja by sa pridala k tomuto datumu 18.4.2015, ale mi hladame do Prievidze...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@fotografovanieeu Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok :) Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a nájdu tam oveľa viac :) Ďakujeme, 4nets team
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád ponúknem svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, zaslala som Vám informácie o nás do IP :-) Môžete si pozrieť a v prípade záujmu sa budeme na Vás tešiť! S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termin volny, zlava 15% z ceny. viac info do mailu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?