Fotograf na 20.7.2019, Šamorín

8. júl 201912

Zdravím, mala by som záujem o fotenie príprav, obradu, svadobnej hostiny do 22.00. Svoje ponuky mi posielajte v správe.

Ďakujem,

• ahoj, píšem ss

• @nutelka21  Nahliadnite na môj web. Písal som vám aj správu 🙂

• Máte od nás ss 😊

• Sponzor fóra
  • @nutelka21  pozdravujem, posielam spravu a pripajam link, ktory by vam pri vybere fotografa mohol pomoct: http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/photostancik/article/vyber-fotografa-s-pouzitim-rozumu-dd0q2e/

• dobrý deň Váš termín mám voľný, cestovné do Šamorína mám v cene 🙂 nájdete ma na FB: Kyria photography

• dobrý deň Váš termín mám voľný, cestovné do Šamorína mám v cene 🙂 nájdete ma na FB: Kyria photography 🙂

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň prajem. 😉

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• skúste pozrieť moju prácu, rada nafotím Váš veľký deň

• termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov