Fotograf na 21.5.2016-východ?

13. feb 201612

Hľadám fotografa na 21.5.2016- svadba v okolí Vranov nad Topľou-Zemplínska Šírava

• Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja tvorba zaujme, rád poskytnem viac info. Keďže je o jeden z mála termínov, ktoré mám voľné, môžem naňho ponúknuť 15 % zľavu, teda garantovane dobrú cenu a moje fotografie, ktoré sa vždy snažím vyhotoviť najlepšie ako sa len dá 🙂 Prajem pekný zvyšok večera, teším sa na prípadnú spoluprácu. Som síce zďaleka ale viem pricestovať 🙂 Pripájam malú prezentačnú koláž a ukážku môjho výstupu v podobe fotoknihy či fotoalbumu.

• Ahoj, budem rada, keď si pozriem moje portfólio. Ak Ťa zaujme, rada napíšem viac info. 🙂

Juliána Kaščáková

• Sponzor fóra
  • Ahoj, pozri moje foto 🙂

• Zdravím,

termín mám zatiaľ voľný, som Vám teda k dispozícii. Pre lepšiu predstavu o mojom videní odporúčam môj web alebo blog na tomto portáli. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

S pozdravom, Dávid Doroš

• Pekny den prajem, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozravom

• @pampeliska84  Dobrý deň, som k dispozícii.

• Sme tu pre Vás!

• Termín mame nateraz aktuálny. BUdeme radi ak si poziete našu tvorbu

• v pripade záujmu sa ozvite... nech sa páči. emoticon MJ.

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov