Fotograf na 22.8.2015

Dobrý deň. Hľadám fotografa na 22.augusta 2015 za nejakú rozumnú cenu. poprípade by stačilo fotenie portrétov+ obrad+ po obrade fotky s rodinou... Som z okolia Nových Zámkov... Som ochotná dať priestor aj nováčikom prípadne študentom... Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. V prípade Vášho záujmu ma prosím kontaktujte.... :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lady730 Dobrý deň prajem, pozrite aj môj web a tvorbu. Všetko podstatné mám na webe, bližšie informácie, ktoré tam nenájdete veľmi rád poskytnem.
Odpovedať
@radovan2511 ďakujem pozrieme na to a poprípade sa ozveme... zajtra by mal prísť snúbenec, takže zajtra by som sa ozvala... Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lady730 Pekný večer prajem. Som svadobný fotograf z Nových Zámkov. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lady730 Dobrý deň, pozrite ai aj moje portfólio aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne. Z množstva fotografov sa nám už podarilo vybrať si :)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?