Fotograf na 23.8.2014 do Košíc

19. júl 201416

Ahoj vsetci... neviete mi niekoho odporucit alebo poradit? hladam fotografa na svadbu termin je 23.8.2014 misto konania KE.. vrela vdaka... 🙂

• @burisena  Dobry den, nech sa paci🙂

• velmi rád by som ponukol svoje fotosluzby 🙂

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Ja ti odporucam Ferka Kollara 🙂 naaaaaaajuzasnejsi clovek!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň, pozrite si môj profil a fotografie, ak Vás oslovia rád Vás nafotím 🙂

• ja by som ti poradila svojho, ale mame rovnaky termin aj mesto svadby 😃

• Rudo Madar...najdes ho medzi PRO 😉

• Dobrý deň,
    ponúkam naše služby. 🙂 Nemáme problém s pricestovaním.
    S pozdravom

• Dakujem Vam vsetkym za ponuky a rady... 🙂

• @burisena  Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu.

• @burisena   hladate nieco lacne alebo potrebujete mat dostojnu sluzbu ? Ak prvu variantu ako 90% neviest v podobnych inzeratoch - tak nic , ak ste za druhu variantu - tak ste nasa 🙂

• Termín 23.8.14. je stále voľný. Neváhajte nahliadnúť

• Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, no pôsobím na celom Slovensku a pomerne často aj na východe 🙂 . Cieľom mojich fotografických aktivít je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou originálnosti a umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha a kreativity, a ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na spoločné foto-prípravy Vášho svadobného dňa. Váš termín svadby mám zatiaľ voľný, a cena svadobného fotografovania sa nijako nelíši podľa bydliska novomanželov. Tak Vás srdečne pozývam pozrieť si moje portfólio, a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Zatiaľ Vám prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.

• Sponzor fóra
  • Ahoj @burisena  pozri si moje portfolio a ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat

D.

• Zdravím Vás, rád Vám ponúknem svoje služby.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov