Fotograf na 3.3.2018 okres Senec?

22. nov 201717

Fotograf na 3.3.2018 okres Senec? Ď.

• Dobry den 🙂 Ja mam volny termin, viac informacii a ukazky celych svadobnych albumov z poslednych svadieb najdete na mojej webstranke. S pozdravom Vlado

• @thiminka1  Dobry, termin volny. 😉

• Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))

• Sponzor fóra
  • @thiminka1  ahoj, pozrite si moju prácu, ak sa bude páčiť, určite sa dohodneme.

• @thiminka1  Pekný deň prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Váš termín je voľný 🙂

• Aj ja mozem, na otazky rada odpoviem

• Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor.

Takže mate z čoho vyberať 🙂

Držím palce, aby ste vyberali podľa správnych kritérií - ak by ste chceli nejakú napovedu, skúste pozrieť môj článok http://marosmarkovic.sk/12-otazok-svadobneho-fotografa/, pripadne ďalšie rady na blogu. Na webke nájdete aj môj cenník, keby som vás náhodou oslovila moja praca.

• @thiminka1 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, som tu pre Vás. Martin

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatial volny 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @thiminka1  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Dobry den. Rad vam ponuknem moje sluzby.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @thiminka1  Dobry den, vas termin mame volny. Pre dalsie info prosim pozrite moj profil a nasu webstranku, kde najdete cele svadobne pribehy. ak sa vam nase fotky pacia, napiste mi a rada odpoviem na vase dalsie otazky. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy 🙂

• Sponzor fóra
  • ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás 🙂

• Dobrý večer, ak ste si nevybrala ešte fotografa, mám volný daný termín. Ak sa Vám páči moja práca a máte akékoľvek otázky, kludne mi píšte. Rada nofím Váš deň 🙂. Viac mojej práce nájdete na mojom FB, alebo webovej stránke. Tu som nová ešte nemám úplne hotový profil. Krásny večer.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov