Fotograf na 3.3.2018 okres Senec?

Fotograf na 3.3.2018 okres Senec? Ď.
Odpovedať
Dobry den :-) Ja mam volny termin, viac informacii a ukazky celych svadobnych albumov z poslednych svadieb najdete na mojej webstranke. S pozdravom Vlado
Odpovedať
Profilova fotka
@thiminka1 Dobry, termin volny. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
Profilova fotka
@thiminka1 ahoj, pozrite si moju prácu, ak sa bude páčiť, určite sa dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
@thiminka1 Pekný deň prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín je voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mozem, na otazky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor. Takže mate z čoho vyberať :) Držím palce, aby ste vyberali podľa správnych kritérií - ak by ste chceli nejakú napovedu, skúste pozrieť môj článok http://marosmarkovic.sk/12-otazok-sva..., pripadne ďalšie rady na blogu. Na webke nájdete aj môj cenník, keby som vás náhodou oslovila moja praca.
Odpovedať
Profilova fotka
@thiminka1 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, som tu pre Vás. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatial volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@thiminka1 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den. Rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@thiminka1 Dobry den, vas termin mame volny. Pre dalsie info prosim pozrite moj profil a nasu webstranku, kde najdete cele svadobne pribehy. ak sa vam nase fotky pacia, napiste mi a rada odpoviem na vase dalsie otazky. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ak ste si nevybrala ešte fotografa, mám volný daný termín. Ak sa Vám páči moja práca a máte akékoľvek otázky, kludne mi píšte. Rada nofím Váš deň :). Viac mojej práce nájdete na mojom FB, alebo webovej stránke. Tu som nová ešte nemám úplne hotový profil. Krásny večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?