Fotograf na 5.9.2020 okr. Námestovo

Dobrý deň hľadám fotografa na našu svadbu na Orave
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :) hľadáte ešte fotografa ? Ak hej, podám Vám viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný, viac info na našom webe 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe. A Žilina je blízko i za operatívu ... Pozdravujem , Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Všetky potrebné informácie nájdete na mojej webstránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného víkendu skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme pár s plno nápadmi posielam aj súkromnú správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, nejdem Vam ponukat moje sluzby nakolko mam termin uz obsadeny. Skor chcem dat dobru radu. Hladajte fotografa podla fotografii a nie ceny. Ak je to pre Vas dolezite o to viac by som si dal osobne namahu a pozrel si cele galerie zo svadieb (jedna svadba min. 50 zaberov) a nie len zopar top zaberov ktore v podstate nemusia nic znamenat. Kazdemu sa podaria 1-2 vynikajuce fotky, ale tie galeriu nerobia... Mozno Vam pomozu aj moje clanky v blogu :-) https://www.fotosuchy.sk/blog/ Moja galeria vyzera takto: https://www.fotosuchy.sk/galeria01/ Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Kiki, ja mám Váš termín pravdepodobne ešte voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba (viac nájdete na mojom FB, Insta, či webe ninavancoca.sk), rada Vám doplním info a pošlem cenu za svadobné fotenie. Krásny večer
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás zaujme moja práca, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@kiki0151
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. PS: Momentálne pôsobím v Zubrohlave. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?