Fotograf na 6.6.2015 - svadba v Žiline?

Ahojte, hľadáme super fotografa za rozumnú cenu na svadbu 6.6.2015 v Žiline, viete nám niekto niekoho odporučiť? Ďakujemeee Roman&Žanettt :-)
Odpovedať
Dobry den ponukam nase sluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki415 rad by som vam ponukol aj moje sluzby. kludne si pozrite moju tvorbu tu na MS pripadne na mojom webe alebo na FB.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, informácie o nás máte v IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki415 Zdravim, Vas termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
@niki415 pozri lubosvrtik.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@niki415 Pekný deň prajem. Pozriete si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viac v info profile, na stránke alebo emailom...
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín mám voľný. Rád Vám ponúknem svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, ponúkam Vám svoje služby. Pozrite si aj moje svadobné fotografie na facebooku.
Odpovedať
Profilova fotka
@niki415 Dobry den, urcite skute u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si aj nasu pracu, sme z Martina :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vlado_ivan_photo termin uz obsadeny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki415 Dobrý, Vaše kritéria plne spĺňam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, ponúkam Vám moje služby. V mojom profile a takisto v nižšie uvedených odkazoch si môžete pozrieť moju prácu. V prípade, že sa Vám moja tvorba páči, neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Tomáš Pavčo fb: Svadobné fotografie - Tomáš Pavčo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj termín mám voľný, moju prácu si môžeš pozrieť tu v galérií alebo na FB Martin Hodon - Fotograf alebo na web stránke martinhodon.sk. Teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka
doporučujem fotografa Feri Bologa, nájdete ho na fb
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja zas odprucam Petra Badzgna - fotopb :-) kukni na fb, zlaty je, mily pristup, pekne fotky, a myslim ze aj ceny su velmi rozumne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme priamo zo Žiliny, Váš termín máme zatiaľ voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. pozrite si aj web stránky. Veľmi rád Vám zodpoviem všetky otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak máte radi uvolnené prirodzené fotenie som tu pre vás :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?